شنبه , 30 سپتامبر 2023

ساخت موشن گرافیک

موشن گرافیک (گرافیک متحرک – گرافیک حرکت) این روز ها طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. شرکت ها و برند های بسیار زیادی برای تبلیغ محصولات و خدمات خود به جای استفاده از تصاویر ثابت رو به استفاده از موشن گرافیک آورده اند. امروزه از موشن گرافیک در وب سایت ها، شبکه های اجتماعی و حتی رسانه هایی همچون تلوزیون و … استفاده می شود. 

اگر شما هم به خدمات طراحی موشن گرافیک نیاز دارید تنها کافی است با ما تماس بگیرید. تی اِسکیم  تمام آن چیزی است که شما برای طراحی و تبلیغات نیاز دارید.

 

خدمات طراحی موشن گرافیک در تی اِسکیم توسط طراحان و گرافیست های خلاق این تیم انجام می شود. طراحان ما با آشنایی به اصول طراحی گرافیک، تسلط بر نرم افزار های طراحی با سرعت عمل و کیفیت مثال زدنی این خدمات را به شما ارائه می دهند.

این خدمات برای استفاده در شبکه های اجتماعی، پخش در مراسم، نمایش در تلوزیون، قرار دادن در وب سایت و … طراحی و اجرا می شوند.

موشن گرافیک می تواند به عنوان یک محتوای بصری بسیار جذاب و پر مخاطب به موفقیت برند شما کمک کند. اهمیت تولید محتوای ارزشمند و پر مخاطب از هیچ کسی پوشیده نیست. این کار نیاز به خلاقیت، تجربه و آشنایی با مخاطبین دارد. پس اگر شما هم به تیمی خلاق، با تجربه و آشنا به بازار را دارید، تی اِسکیم پاسخگوی نیازهایتان می باشد.

از مزیت های اصلی ساخت موشن گرافیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تاثیر گذاری سریع در بیننده

انتقال پیام ویدئو در زمان کمتر به بیننده

به طبع با کمتر شدن زمان ساخت تیزر هزینه ها کاهش می یابد

کاربرپسند بودن این تکنیک

نتیجه پذیر بودن این تکنیک

انواع سطوح موشن گرافیک در تی اِسکیم

انیمیشن کات اوت
سطح ویژه
سطح A
سطح B
انیمیشن کات اوت

شیوه کات اوت در زمینه تولید انیمیشن، نام و روش شناخته شده ای در جهان است و می توان آن را از نخستین تکنیک هایی برشمرد که به دلیل سهولت و سادگی در اجرا و نوع کاربرد آن، در بسیاری از انیمیشن های جهان و ایران مورد استفاده قرار گرفته است. به دلیل تشابه زیاد خصوصیات تکنیکی کات اوت با نگارگری ایرانی چه بسا بتوان نتیجه گرفت که کات اوت تنها تکنیکی است که در مقایسه با دیگر تکنیک های انیمیشن می تواند فضای ایرانی را به خوبی در خود جای دهد.

سطح ویژه

این سطح از ساخت موشن گرافیک با گرافیک سه بعدی و صداگذاری ویژه انجام می شود. این سطح از موشن یک سبک با استانداردهای بالا و قابل رقابت با بهترین موشن های دنیا است. این سبک از موشن مناسب برای برندهایی است که می خواهند متفاوت دیده شوند.

سطح A

در سطح A موشن گرافیک از گرافیک دوبعدی استفاده می شود اما استفاده از انیمیشن و موشن در سطح بالایی صورت می پذیرد تا موشنی بسیار با کیفیت و جذاب برای مخاطبان ساخته شود. این سبک از گرافیک موشن برای کسب و کارهایی که قصد پیروزی در تبلیغات را دارند مناسب است.

سطح B

در سطح B تولید موشن گرافیک از گرافیک دوبعدی استفاده شده اما جزییات کمتری نسبت به سطح A در آن انجام می شود. این سطح مناسب برای کسب و کارهایی است که می خواهند با هزینه کم یک تیزر حرفه ای داشته باشند.

نمونه انیمیشن کات اوت

نمونه سطح ویژه

https://www.tskeem.com/wp-content/uploads/2019/10/d73c39570b6813b7b354f3cb85d4c55212708866-720p__53337.mp4#t=12

نمونه سطح A

https://www.tskeem.com/wp-content/uploads/2019/10/d8ac5ee459848833fbe9e0fe17eacb846528286-180p__49238.mp4#t=13

نمونه سطح B

بخشی از جدید ترین پروژه ها

موشن گرافیک محیط زیستموشن گرافیک محیط زیست

موشن گرافیک محیط زیست

موشن گرافیک روکستکموشن گرافیک روکستک

موشن گرافیک روکستک

موشن گرافیک برند الاروموشن گرافیک برند الارو

موشن گرافیک برند الارو

موشن گرافیک وزارت ورزش و جوانانموشن گرافیک وزارت ورزش و جوانان

موشن گرافیک وزارت ورزش و جوانان

موشن گرافیک ساگارتموشن گرافیک ساگارت

موشن گرافیک ساگارت

موشن گرافیک موبایل بانک ملیموشن گرافیک موبایل بانک ملی

موشن گرافیک موبایل بانک ملی

جهت سفارش تماس بگیرید