شنبه , 30 سپتامبر 2023

دیجیتال مارکتینگ

تی اِسکیم ، تعهدی متفاوت

دغدغه اساسی کار و کسب ها، رسیدن به اهداف و نتایج مشخص شده در برنامه ریزی است و بسیاری از مشاورین غیر متخصص، صرفا اجرای کمپین ها (رسانه محور بودن یا خرید رسانه) را هدف اصلی پروژه می دانند در صورتی که در تی اِسکیم  رویکرد، داده محور و هدف، رسیدن به نتایج است و تی اِسکیم متعهد است که این نتایج و اهداف را با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی اجرا نماید. تمرکز تی اِسکیم در 3 مورد است :

1- تحلیل دقیق، طراحی اهداف، تدوین استراتژی و تاکتیک

2- بهینه سازی بستر، رسانه ها و کانال های بازاریابی

3- ایجاد لید و سرنخ فروش

دیجیتال مارکتینگ

چنانچه دنیای دیجیتال را به عنوان مسیری برای رونق بیشتر کار و کسب خود انتخاب کردید و برای تحقق اهداف خود برنامه دارید،
لازم است با تعاریف زیر، تفاوت و عملکرد هر یک آشنا باشید تا از مسیر خارج نشوید و معیار درستی انتخاب کنید.
در غیر این صورت مفهوم و کارامدیِ دیجیتال مارکتینگ را لمس نخواهید کرد.

بازارسازی

Market Making

فرآیند زیر بنایی و بسیار مهم که آینده ی کسب و کار ها را برنامه ریزی و هدایت میکند، اهداف اصلی در این لایه تعریف میشوند و ماهیتی اصولی و آینده ساز دارد.

بازاریابی

Marketing

فرآیندی که برنامه ریزی را به حرکت های اثربخش، برای رسیدن به اهداف مشخص و از پیش تعریف شده تبدیل میکند که حتما باید قابلیت زمان بندی و معیار های نتیجه گیری را داشته باشد.

تبلیغات

Advertising

روش هایی مشخص از جنس خلاقیت و اجرا که هدف آن جهت دادن به احساس مشتری و بخش هدف است و جلوه دادن اعتبارات، محصولات اهداف طوری که در باور مصرف کننده و مخاطبین هدف اثر گذار باشد.

انتشار

Publishing

عملیاتی مشخص از کانال های مشخص برای رساندن تبلیغات که ماهیت آن از جنس اطلاع رسانی است و هدف آن رساندن اطلاعات مورد نیاز به مخاطبین هدف است.

راهکارهای تخصصی، از صفر تا نتیجه

استراتژی بازارسازی و بازاریابی

تحلیل صنعت

محاسبه حجم آنلاین بازار

بخش بندی بازار و مشتریان

تحلیل رقبا

تحلیل مخاطب هدف (طراحی پرسونا)

برنامه برندینگ دیجیتال

طراحی و اجرا

طراحی هویت بصری

طراحی UI UX سایت و لندینگ پیج

تولید محتوای اثربخش

شناسایی کانال های موثر

طراحی کمپین های دیجیتال

انتشار

مدیریت بهینه

بهینه سازی موتورهای جست و جو (SEO)

بهینه سازی کمپین های گوگل (SEM)

بهینه سازی نرخ های تبدیل (CRO)

کنترل، بازنگری و گزارش دهی

ما کار خود را ضمانت میکنیم

پیشنهاد تی اِسکیم ، برای “کنترل هزینه ها و اثر گذاری بیشتر” پرداخت در ازای نتایج کسب‌شده مطمئن‌ترین و دقیق‌ترین راهکار با ضمانت کامل در رسیدن به اهداف تا آخرین ریال. در این روش که برای کار و کسب ها و مارکت پلیس ها و استارت آپ ها پیشنهاد می‌شود، مشتریانی که در یک قدمی خرید قرار دارند شناسایی شده و به تیم فروش متصل می‌شوند. با رعایت نکردن نکات بالا، این سرمایه‌گذاری به هزینه تبدیل خواهد شد. چرا که بخش اعظمی از بودجه‌های تبلیغاتی، صرف رساندن پیام به افرادی می‌شود که به هیچ‌وجه جزو مخاطبین هدف نبوده و نخواهد بود. تی اِسکیم  اولین آژانس بازاریابی دیجیتال ایران؛ بخشی از خدمات هدفمند خود را با ضمانت بازگشت هزینه، در ازای کسب نتایج مورد تائید کارفرما، ارائه می‌کند. و در این طرح مشترک برای تصاحب سهم بیشتر کارفرما از بازار، تی اِسکیم متعهد ارائه مشاوره، تحلیل، بهینه‌سازی دائمی و ارائه گزارشات شفاف به مشترکین خود می‌باشد.

با ما در تماس باشید