دوشنبه , 11 دسامبر 2023

چگونه اشتراک گذاری گسترده را کنترل کنیم ؟

کدام یک از بازاریابان ما آرزوی ایجاد کمپین های اشتراک گذاری گسترده را ندارند ؟ برای جلوگیری از تبدیل این رویا به کابوس، وب سایت شما باید برای ترافیکی غیر قابل پیش بینی آماده باشد، . پس بهتر است از تکنولوژی سرور های ابری یا همان  cloud استفاده کنید .

فضای اینترنت بیشتر شبیه یک کانال فروش است، این مسئله باعث می­شود تا بتوانیم در هر مرحله از حضور کاربران در این فضا با آنها ارتباط بر قرار کنیم . گرچه به نظر می­رسد بیشتر این افراد در شبکه های اجتماعی فعالیت می­کنند و  هدف اصلی آنها وب سایت ها و اپلیکیشن های موبایل هستند ولی می­­توان با ایجاد و به اشتراک گذاری کمپین ها و محتوا های مناسب و تلفیق دو عنصر خلاقیت و شاید کمی هم شانس موفق به جذب مخاطبان بیشتری به سوی و بسایت بشویم. .

آیا این رویا به حقیقت می پیوندد ؟

از دید بازاریابان توانمند موفقیت در این کمپین حتمی است هنگامی که وب سایت شرکت شما توانایی پذیرش حجم بالایی از ترافیک را نداشته باشد ، اشتراگ گذاری شبکه ای می تواند با مشکل مواجه شود که این مشکل  به همراه واکنش های رسانه ای خواهد بود و شما کسب و کارتان را از دست خواهید داد.

خوشبختانه برای این مشکل یک راه حل فنی وجود دارد . کمپین های FAANG (Facebook, Apple, Amazon, Netflix  Google)  که از یک سیستم ذخیره سازی هوشمند استفاده میکنند. این روش تضمین می کند که وبسایت شما ، شبکه های تولید محتوا و با برنامه های کاربری بتوانند با حجم زیادی از ترافیک مواجه شوند و محتوا را به سرعت  ارائه دهند درست مانند یک سرور معمولی همه ی درخواست ها به وسیله یک حافظه پنهان قبل از رسیدن به سرور شرکت شما کنترل و متوقف می شوند این به این معنا است که سرور شرکت شما مجبور نیست همه ی اطلاعات را پردازش کند  و یک محتوا را چندین بار نمایش دهد با این کار کاربران محتوا ها را بدون تاخیر مشاهده می کنند. با انجام این کار سرور می تواند ده ها هزار درخواست را به صورت متوالی در هر ثانیه پردازش کند ، عملکرد وب سایت بهبود یافته و بار سرور به صورت چشم گیری کاهش دهد.

مدیر سرور شما می تواند استدلال کند که برنامه ریزی برای زیرساخت های ترافیکی ایجاد شده در اولویت مهمی قرار ندارند ولی مدیر شرکت می­تواند تصمیم بگیرد که در بهبود سخت افزار شرکت  که ۹۰ در صد از زمان شرکت را میگیرد سرمایه گذاری کند یا نه.

خبر خوب این است که راه حل فنی برای این موضوع وجود دارد. با استفاده از روش های حافظه هوشمند ابری ، شرکتها می­توانند محاسبات خود را با توجه به نیازهایشان انجام دهند . مدیر یک سرور می داند که این راه حل­ ها قوی و پایدار هستند این روش نیاز شرکت ها را به سرمایه گذاری برای داشتن و نگهداری سرور های فیزیکی برطرف خواهد کرد.

مسئله اصلی این است که سرور های ابری موجب موفقیت در ایجاد کمپین های اشتراک گذاری گسترده شما می­شوند همچنین برای کسب و کار شما مقرون به صرفه بوده و دیگر مجبور نیستید هزینه زیادی برای ذخیره سازی اطلاعات خود صرف کنید.

اشتراک‌گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *