دوشنبه , 11 دسامبر 2023

8 راه موثر برای تولیدمحتوا ی وب سایت و تاثیر آن بر سئو

8 راه موثر برای تولیدمحتوا ی وب سایت

محتوا پادشاه است . هرچه شما در توایدمحتوا موفق تر عمل کنید ، مخاطبان و ترافیک بیشتری را برای وب سایت خود دریافت خواهید کرد . محتوا همان چیزی است که کاربران و خوانندگان زمانی که به اطلاعات خاص و مشخصی نیازمند هستند ، در یک وب سایت دنبال می کنند .

آنها در صفحه ای باقی خواهند ماند که مطالبش کامل تر و آموزنده تر باشد . کاربران سایتهایی که به روز نمیشوند ، مطالبیشان تکراری و یا صرفا کپی است ، دوست ندارند .

بسیاری از مدیران وب و وبلاگ نویسان همیشه نمی توانند در امر تولیدمحتوا ی وب سایتشان موفق باشند . برای همین میتوان تولیدمحتوا را یکی از گرایش های تخصصی در امر سئو دانست که شرکت بعدجدید به طور حرفه ای و تخصصی آماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان میباشد .

1- دانش و تخصص خود

قبل از اینکه تصمیم به ایجاد یک وبسایت بکنید ،ابتدا با توجه به دانش و تخصص خود ، زمینه ی فعالیت وبسایتان را انتخاب بکنید . این زمینه دلیل اصلی شما برای ساخت وبسایت میباشد . شما مسئول وبسایتتان هستید. این را بدانید که ، تولیدمحتوا به تنهایی می تواند بسیار دشوار باشد، به همین دلیل است که شما باید دانش و تخصص خود را با استفاده از یادگیری مداوم و تجربه در زمینه های مرتبط با گرایش وب سایت خود افزایش بدهید .

لازم نیست که یک دوره ی خاصی را بگذرانید و یا دروس دانشگاهیتان را دوباره مطالعه کنید. شما فقط باید با خواندن کتابهای مرتبط، وب سایت ها، وبلاگ ها و مقالات در مورد گرایش و تخصص خود ، آنها را به روزرسانی کنید. همانطور که می گویند: ” خلاقیت زاده ی تسلط است ” همه ی ما باید یاد بگیریم تا بتوانیم  در توسعه خود سرمایه گذاری کنیم.

2- داستانهای شخصی را برای ارتباط با افراد بگویید

نوشتن برخی از داستان های شخصی می تواند بسیار مفید باشد برای اضافه کردن محتوا به سایت و همچنین ایجاد علاقه ی بیشتر برای  مخاطبان . نوشتن داستانهای شخصی باعث می شود که مخاطبان بیشتر در مورد شما بدانند. این همچنین می تواند شما را نزد آنها فردی با تجربه ثبت کند که در رویداد های مشابه بازم به شما رجوع کنند .

با این حال، اگر شما نمی خواهید بیش از حد شخصی باشید، می توانید آن را با سمت حرفه ای خود ترکیب کنید، همانطور که مخاطبان شما معمولا در وب سایتتان مشاهده می کنند.

فقط مطمئن شوید که نوشته ی شما شخصیت واقعی خودتان را با تمام زوایای رفتاریتان نشان می دهد، زیرا می تواند باعث به ایجاد اعتماد میان همه بازدیدکنندگان سایت شما بشود .

3- در فرمت درست مقالات را ارائه دهید

دلیل اینکه خوانندگان وب سایت ها را جستجو می کنند ، این است که آنها سوالی دارند و به دنبال پاسخ آن میباشند . مطالب وبسایت خود را با  آخرین اخبار و مسائل روز به روز رسانی کنید و ارائه دهید  . اطمینان حاصل کنید که مقالات ایجاد شده از سوی شما میتواند آنها را گام به گام در انجام کاری و یا نیازی یاری کند .

4- ارسال و بحث در مورد کلیپهای ویدیویی مربوطه

یک راه خوب ایجاد محتوا برای وب سایت شما ،این است که یک ویدیوی مرتبط با زمینه فعالیتان را از یوتیوب پیدا کرده  و نظر و نقد خود را در مورد آن بیان کنید .

البته بهتر است که کلیپ ویدیویی هم از تولیدات وب سایت شما باشد. شاید برای ساخت کلیپ زمان و  هزینه ی زیادی صرف نکنید اما می توانید خوانندگانتان را از بینش و تفکراتتان باخبر سازید و به آنها خوراک متنوع بدهید .

5- پست قدیمی خود را بروز کنید

مطالب خود را بر اساس اطلاعات امروزتان مرتب کنید . برخی از پست های قدیمی ممکن است نیاز به بروزرسانی و ارسال مجدد به دلیل قدیمی بودن محتوا و یا به علت تقاضای عمومی  داشته باشند . این به شما هم کمک می کند که مطالب جدیدی به وب سایت خود اضافه کنید و همچنین مطالب مربوطه را به روز شده در اختیار خوانندگانتان قرار دهید .

6- مشترک شدن در خبرنامه

کاملاً واضح است که صاحبان سایت های اینترنتی، برای تر و تازه نگاه داشتن سایت خود، هر از چند گاه، مثلاً به صورت فصلی، ماهانه یا هفتگی، دستی به سر و گوش سایت های خود می کشند و آنها را با اطلاعات تازه از تنور درآمده خود به روز رسانی می کنند، مطالبی را حذف یا اضافه و اصلاح می کنند و خیلی ساده، بار دیگر، کاملاً واضح است که در ساده لوحانه ترین حالت ممکن، این سایت داران عزیز انتظار دارند کاربران، بازدید کنندگان قبلی و مخاطبین شان از آنچه اخیراً بر روی سایت شان قرار گرفته است مطلع باشند.

حال آنکه به علت عدم اطلاع رسانی خود آن سایت، اطلاع از آخرین اخبار و تازه های سایت، اعضاء، کاربران و بازدید کننذگان سایت از این موضوعات هیچ اطلاعی ندارند و به همین علت، به ندرت، بنا به خواسته ی خود برای کسب خبر از تازه های سایت، به سایت مورد نظر مراجعه می کنند.خبرنامه میتواند در ایجاد فضای تعاملی بین کاربران و مدیران وب سایت نقش پر رنگی ایفا کند .

7- دعوت از وبلاگ نویسان مهمان

وبلاگ نویسانی وجود دارند که می خواهند در پست های وبلاگ های با کیفیت و یا وب سایت های دیگران کمک کنند. این یک راه خوب برای تولید محتوا برای وب سایت شما و همچنین ملاقات با دیگر وبلاگ نویسان است که شما می توانید روش های نوشتن مختلف و با کیفیت را از پست های مهمان که قبل از ارسال آنها ابتدا خود آنها را دریافت می کنید ، مورد بررسی قرار میدهید.

8- فعالیت در رسانه های اجتماعی

عضویت در شبکه هاب اجتماعی که شما در آن همیشه می توانید آخرین اطلاعات، اخبار و بروز ترین مسائل پیرامون کاربرانتان را مشاهده کنید ، میتواند باعث افزایش شناخت شما نسبت به کاربران گردد .  پی خواهید برد  که چه چیزی در میان کاربران آنلاین پرس و جو و مورد بحث بیشتری قرار میگیرد . ورود در این حوزه میتوان باعث افزایش ترافیک و همچنین افزایش کاربرانتان گردد .اما برای ما یعنی شرکت بعدجدید ، راه نهایی برای تولید محتوای وب سایت، نگاه مخاطبان شما، شناسایی مشکلات آنها و پیدا کردن راه هایی برای کمک به آنها در حل آن است.

تولید محتوا امر ساده و پیش پا افتاده ای نیست و امروزه اگر به آن تخصصی نگاه و ورود شود میتواند باعث رونق کسب و کارو همچنین کاهش هزینه های تبلیغات گردد . شرکت بعدجدید مفتخر است عنوان کند با توجه به دارا بودن یک تیم تحصیل کرده در حوزه های مختلفی چون نویسندگی ، طراحی گرافیک ، عکاسی ، انیمیشن ، کارگردانی و … ، میتواند یار مناسبی برای شما در این راه و آماده همکاری با شما برای رسیدن به موفقیت در این راه میباشد .

تولید محتوا 

تولیدمحتوا

طراحی اپلیکیشن موبایل 

طراحی وب سایت 

تبلیغات استراتژیک

اشتراک‌گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *