دوشنبه , 11 دسامبر 2023

تبلیغات استراتژیک ، راز موفقیت کسب و کار شماست !!!

(بخش اول )

کسب و کارهای شما فقط با تبلیغات استراتژیک نتیجه میگیرند . به نظر شما اگر شرکت ها و برند های بزرگ نتیجه نمیگرفتند ، در این راه قدم میگذاشتند و پولهای زیادی را صرف میکردند ؟ رفتار برند های بزرگ در حوزه تبلیغات، میتواند جواب سوال ما برای شما باشد .

آنها همه ی راه های ارتباطی اعم از دیدگاه ها، کلیک ها، تماس ها، شبکه های اجتماعی  و به ویژه بخش فروش … را تحت نظر میگیرند .با استفاده از این داده ها ، برنامه ها  و استراتژیهایی که قبلا تنظیم و تست شده بودند ، مجدد مورد آزمایش و بازسازی قرار می گیرند.

از سال 1994 بار های در تیتر روزنامه ها به کنایه نوشته و خوانده شده است که : آیا تبلیغات مرده ؟

شاید این اتفاق بار ها برای شما افتاده است .چه اتفاقی ؟ الان میگم … مثلا شما دارید در مورد یک مطلبی یا یک مسئله ای در اینترنت سرچ میکنید تبلیغی میبینید که شما را به خریدن یک گوشواره مروارید برای یکی از اعضای خانواده تان ترغیب میکند .

یک نیازی در ذهن شما بوجود میآید اما با خود میگویید هر وبسایت فروشگاهی را که باز کنم یک گوشواره ی نقره پیدا خواهم کرد . مدتی بعد وقتی دارید در اینستاگرام وقت میگذرانید تبلیغی را میبینید که به شما تعدادی از طراحان گوشواره را معرفی میکند که باعث تقویت حس قبل میشود … و این مسیر ادامه دارد. میبینید دستاورد گرانشی تبلیغاتی هدفمند ظاهرا بی پایان است.

سوال

به نظر شما چگونه باید از راه تبلیغات استراتژیک به موفقیت رسید ؟ آیا فکر میکنید این میتواند یک چالش بزرگ برای شما باشد چون شما خودتان را یک شرکت کوچک با یک بازار هدف کوچک میدانید ؟

نتیجه گیری

به نظر شرکت بعد جدید  برای نزدیک شدن به موفقیت باید همانند شرکت های بزرگ عمل کنید . تبلیغات استراتژیک ، تلاش یکپارچه ای است برای دستیابی به اهداف . و این را بدانید که یک تیم مدیرتی به طور مثال تیم مدیریت تبلیغات استراتژیک شرکت بعد جدید تا زمان رسیدن به موفقیت  شما ، تمام نیرو و توانایی خود را بر روی هدف متمرکز می کند.

 

پایان بخش اول

اشتراک‌گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *