عکاسی صنعتی ​

در فروش اینترنتی کالا از آن‌جایی که مشتری به صورت فیزیکی به کالا دسترسی ندارد محتوای تصویری نقش بسیار مهمی در معرفی محصولات ایفا می‌کند.

چرا عکس ها مهم هستند ؟

عکس‌های محصولات نقش بسیار زیادی در تصمیم‌گیری مشتریان برای خرید آن محصول ایفا می‌کنند. هرچه عکس موثرتر باشد، فروش بیشتر خواهد شد. عکس‌ها کمک می‌کنند که مشتری آنلاین تصور کند کالا را در اختیار دارد و با خیال راحت آن کالا را از تمام جهات بررسی کند. مشتریان آنلاین در واقع عکس‌ها را می‌خرند و کالا را تحویل می‌گیرند. با توجه به اهمیتی که عکس کالاها دارند استانداردهایی برای این عکس‌ها در نظر گرفته می‌شود که در اسلایدر زیر می‌توانید با تعدادی از این استانداردها آشنا شوید:

slide-4b58ede
slide-be092f0
slide-170fb1c
slide-70bfc45
slide-1dbc14a
slide-9acd71e

عکاسی پشت سفید، عکاسی لایف استایل و ساخت تصویر سه بعدی کالا بخشی از خدمات عکاسی استودیوی کارخانه محتوا است. فضای خالی موجود در عکس پشت سفید به مشتری اجازه‌ می‌دهد تا روی ویژگی‌های کالا متمرکز شود. وقتی از کالایی با پس زمینه‌ی کاملا سفید عکاسی می‌شود شما می‌توانید روی کارکردهای آن کالا تمرکز کنید و به راحتی این کالا را با نمونه‌های دیگر به صورت بصری مقایسه کنید. وظیفه‌ی دیگری که عکس پشت سفید کالا دارد نشان دادن تمایز یک کالا با کالاهای دیگر و دادن اجازه‌ی فکر کردن به مشتری است. در این مورد عکس‌ها درست مانند ویترین مغازه‌ها عمل می‌کنند. اگر شما یک ویترین خلوت با میزان قابل توجهی فضای خالی داشته باشید، مشتری به راحتی می‌تواند دو یا سه محصول شما را با یکدیگر مقایسه کند، اما اگر ویترینی درهم و شلوغ داشته باشید، دیگر امکان این مقایسه وجود نخواهد داشت.

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی نیز مانند تمام شاخه‌های دیگر عکاسی به دید خلاقانه‌ی عکاس وابسته است. عکاس صنعتی علاوه بر داشتن دیدی خلاقانه باید به تکنیک‌های عکاسی صنعتی نیز مسلط باشد و از آن‌جایی که هدف این نوع عکاسی افزایش فروش است، باید با اصول عکاسی تبلیغاتی نیز آشنایی کامل داشته باشد.

استودیوی تی اِسکیم 3  لاین فیلم‌برداری و عکاسی مجزا دارد و با بهره‌گیری از عکاسان مجرب و متخصص روزانه 200 کالا در این لاین‌ها عکاسی ادیت و آپلود می‌شوند. در این استودیو از به روزترین تجهیزات آتلیه‌ای و عکاسی استفاده و در آن عکاسی با دوربین‌های ژاپنی و نورپردازی با شیوه‌های آلمانی و سوییسی انجام می‌شود. میزهای نور سوییسی و آلمانی، کیفیت عالی عکس‌ها را تضمین می‌کنند. یکی از لاین‌های این استودیو به صورت اختصاصی به استایل شوت و عکاسی فشن می‌پردازد. لاین‌ عکاسی اختصاصی دیگر این مجموعه به صورت تخصصی برای عکاسی لایف استایل طراحی شده است. علاوه‌بر لاین‌های عکاسی استودیوی کارخانه محتوا، تجهیزات عکاسی Outdoor نیز برای عکاسی از کالاها در خارج از استودیو در نظر گرفته شده است.

تولید ویدیوی محصولات

بخش دیگری از فعالیت‌های استودیوی تی اِسکیم تهیه و تولید محتوای ویدئویی است. امروزه محتوای ویدئویی یکی از پرطرفدارترین انواع محتوا به شمار می‌رود. در سال ۲۰۱۸ بیش از ۷۹ درصد ترافیک اینترنت در سراسر جهان از سوی کسانی ایجاد می‌شود که به تماشای ویدئو در فضای اینترنت می‌پردازند. در چنین شرایطی شاید بهترین راه برای رساندن پیام خود به مشتریان استفاده از محتوای ویدئویی باشد.

هرچند با ارزان شدن ابزارهای ساخت ویدئو و قابل دسترس بودن نرم‌فزارهای ویرایش فایل‌های ویدئویی، ساخت یک فایل ویدئویی ساده‌تر از هر زمان دیگری شده اما هنوز هم تهیه‌ی یک محتوای ویدئویی باکیفیت و تاثیرگذار به مقدار زیادی تخصص و خلاقیت نیاز دارد.

استودیوی تی اِسکیم با در اختیار داشتن به روزترین و تخصصی‌ترین امکانات زیرساختی و با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و با تجربه، بخشی از فعالیت‌های خود را روی تهیه‌ی ویدئوهای معرفی کالا متمرکز کرده است. در استودیوی تی اِسکیم روزانه حداقل یک ویدئوی یک دقیقه‌ای معرفی کالا تهیه می‌شود. فیلم‌برداری، موشن‌گرافی و مونتاژ این ویدئوها تماما به صورت اختصاصی توسط تیم استودیو انجام می‌شود.

تهیه و تولید مجموعه‌های سریالی با هدف جذب مخاطبان بیشتر نیز بخش دیگری از فعالیت‌های تیم استودیو در زمینه‌ی تولید محتوای ویدئویی است. 

استودیوی تی اِسکیم این آمادگی را دارد تا برای هر نوع محصولی ویدئوهای معرفی با کیفیت و حرفه‌ای تولید کند و از این طریق افزایش فروش این محصولات را به ارمغان آورد.

استودیو تی اِسکیم

این آمادگی را دارد تا برای هر نوع محصولی ویدئوهای معرفی با کیفیت و حرفه‌ای تولید کند و از این طریق افزایش فروش این محصولات را به ارمغان آورد.

تولید محتوای تصویری

با این شماره تماس بگیرید