طراحی اپلیکیشن موبایل

با طراحی اپلیکیشن موبایل می توانید این فرصت را بوجود بیاورید که ارتباط و دسترسی بیشتری به مشتریان خود داشته باشید.  اگر کسب و کارتان پتانسیل لازم را داشته باشید، شما هم می‌توانید با ساخت یک برنامۀ قدرتمند، کاربردی و زیبا، یک پل ارتباطی مناسب با مشتری‌ها داشته باشید. تیم طراحی اپلیکیشن ویستا، با مهارت و تجربه طولانی‌مدت خود آماده است تا در زمینه طراحی اپلیکیشن اندروید و ios با شما همراه باشد.امروزه یکی از راه های همگام شدن با دنیای دیجیتال،طراحی اپلیکیشن است.چرا که با گسترش دستگاه های هوشمند مانند موبایل، تبلت و طراحی اپلیکیشن موبایل در همه زمینه ها،تعداد کاربران موبایلی نسبت به استفاده کنندگان کامیپوتر های خانگی بشدت رو به افزایش است.

 

چرا به اپلیکیشن نیاز داریم ؟

بدون محدودیت با مشتریان خود در ارتباط هستید

روش های متنوع بازاریابی را میتوانید به کار بگیرید

ارائه خدمات به مشتریان خود را سهل و آسان میکنید

به رشد و دیجیتالی شدن کسب و کارتان کمک خواهد کرد

یک سوال اساسی و مهم ! چرا اپلیکیشن ؟! شما در طول روز چند بار از اپلیکیشن ها استفاده می کنید ؟! استفاده از اپلیکیشن فروشگاهی برای رفع نیاز های اساسی و مهم زندگیتون ! استفاده از اپلیکیشن مشابه اسنپ یا تپسی برای حمل و نقل ! استفاده از اپلیکیشن مشابه دیوار یا شیپور برای خرید و فروش ! درواقع امروزه با وجود پیشرفت روزافزون تکنولوژی و دنیای اینترنت کمتر کسی رو میبینید که تمایل داشته باشه به خرید های حضوری.تلفن های همراه بسیار این روند کاری را تغییر داده اند و به دنبال آن فضای کسب و کار ها تغییر های بزرگی کرده.امروزه برای هر کسب و کاری وجود یک طراحی وب سایت معتبر و حرفه ای الزامیست و مسعله اپلیکیشن در چندین سال آینده نیز به همین روال خواهد شد. امروزه همه کسب و کارهایی به نوعی خدمات و یا کالاهایی را ارائه میدهند،با طراحی اپلیکیشن حرفه ای باعث رونق چندین برابری فضای کاری می شود.

بخشی از محصولات و نمونه اپلیکیشن های تی اِسکیم

اپلیکیشن رستوران

اپلیکیشن فروشگاهی

اپلیکیشن آموزشی و خدماتی

اپلیکیشن املاک

اپلیکیشن تاکسی یاب

گروه نرم افزاری « تی اِسکیم » در شش مرحله اقدام به ساخت اپلیکیشن شما را انجام می دهیم

مراحل سفارش دهی طراحی اپلیکیشن موبایل

بنا به تجربه چند ساله شرکت «آراد لوتوس آماتیس » در زمینه های مختلف و پروژه های متنوع،عموما دو فاکتور اساسی برای کارفرمایان محترم حائز اهمیت است؛

1-قیمت 2-زمان انجام کار.

اصولا در بین همه پروژه های مختلف نرم افزاری این دو فاکتور بسیار حائز اهمیت است.نکته ای که در بین باید به آن توجه کنیم این است که برای تعیین این دو پارامتر مهم نیاز به تحقیق و گفتگو های معددی است.درصورتی که خیلی از شرکت های نرم افزاری قیمت اپلیکیشن ها را بصورت دقیق مشخص می کنند.به همین دلیل شما باید این نکته را متوجه باشید برای انجام یک پروژه نرم افزاری در هر ابعادی،نیاز است که مراحل نیاز سنجی،آزمایش و ساخت بصورت دقیق بررسی شود و پس از آن قیمت و زمان دقیق مشخص شود.برای مشخص کردن این موضوع مهم بایستی 5 گام اساسی و مهم بین شرکت نرم افزاری و کارفرما برداشته شود؛

با ما تماس بگیرید

یکی از مهمترین گام ها برای شروع کسب و کار اینترنتی،مشخص شدن یک نقشه راه مطمعن و درسته ! چرا که بدون یک برنامه ریزی مشخص و دقیق خیلی از اهداف مهم زندگی از بین خواند رفت.به همین منظور شرکت ویستا،تیمی مجرب و حرفه ای از مشاوران کسب و کار را تشکیل داده تا بتوان همکاری با این مجموعه را برای مشتریان محترم،سود آور و مطلوب کنیم.

کافیست با مشاوران تخصصی ما تماس بگیرید و جزئیات کار خود را با ما درمیان بگذارید..

برای تماس با شماره 88551470-021 تماس بگیرید