روند اجرای پروژه ها در تی اسکیم

چند بار از خود این سوال را پرسیده اید ، “چقدر طول میکشد که برنامه ای را بنویسید” یا “چقدر اجرا و برنامه نویسی این نرم افزار هزینه خواهد داشت؟”

وقتی چنین سوالاتی مطرح میشود ما به دنبال شاخص هایی میگردیم تا برآوردهای خودمان را انجام داده و نتیجه را اعلام کنیم. زمانی یک سیستم کارا خلق می شود که تیمی متشکل از تخصص های مختلف فناوری در کنار یکدیگر برای انجام هدفی واحد تلاش کنند. شرکت ها و برندها از اهمیت استفاده از فناوری های آنلاین مانند نرم افزار های تحت وب ، حسابداری آنلاین ، مدیریت کسب و کار ، مدیریت ارتباط با مشتری و CRM ، باشگاه مشتریان ، طراحی وب سایت ، ساخت فروشگاه های اینترنتی ، ساخت و طراحی اپلیکیشن های موبایل ، دیجیتال مارکتینگ و سئو آگاه اند و همیشه بهترین ها را طلب می کنند.

 

به همین دلیل با در نظر داشتن نیاز مشتریان عزیز به دریافت آگاهی اولیه و شناخت نسبت به روند اجرای پروژه ها، فازبندی مسیر رسیدن به عقد قرارداد و اجرای پروژه را برای شما شفاف سازی می‌کنیم.

قدم اول : مستند نیازمندی

مستند نیازمندی، سنگ بنای یک پروژه موفق است. ثبت دقیق این مستند در اجرای پروژه، پیدا کردن مسیر مناسب اجرای پروژه، برآورد ابعاد پروژه، امکان گسترش سامانه و برآورد هزینه نهایی، اهمیت زیادی دارد. این مستند از سمت مشتری با زبان عمومی ثبت می‌شود. به این معنا که شما، عینا خواسته های خود از سیستم، شرایط کسب و کار و پلتفرم های مدنظر را بیان می‌کنید.

هر بخش از این مستند به کارشناسان فنی ما در تهیه یک پروپوزال جامع کمک می‌کند.

به طور مثال مدل کسب و کار ،سطوح پروژه و دورنمای گسترش پذیری ،هویت بصری کسب و کار ( رنگ، قالب و نحوه تعامل)،ویژگی های مورد نیاز ( اعلان/ notification، چت با کاربر، جستجو بر اساس تگ، نوع نمایش و ...)

قدم دوم : ارائه پروپوزال

ارائه پروپوزال بعد از دریافت مستند نیازمندی‌ها، اتاق فکر تی اسکیم فرایند مطالعه، بررسی و تحلیل درخواست شما را شروع می‌کند.

تنظیم پروپوزال در ۷ روز کاری انجام می‌شود.

پروپوزال در جلسه‌ای با حضور کارشناس فنی نوژن و کارفرما یا تیم فنی او ارائه می‌شود.

پیشنهاد ویژه

پروپوزال استاندارد ( رایگان )

این مدل پروپوزال، عینا مطابق با نیاز های مطرح شده در مستند نیازمندی است. در این پروپوزال راهکار اجرایی نوژن به طور کامل و در حالت بهینه ارائه شده است.

پروپوزال پرمیوم ( غیر رایگان )

در این پروپوزال علاوه بر ارائه راهکار های مورد نیاز برای پاسخگویی به نیاز‌ها و خواسته‌های کارفرما، ایده‌های کارشناسان تی اسکیم که در جلسات اتاق فکر شکل گرفته در راستای بهبود اجرای طرح، ذکر می‌شوند.

در این حالت، نیازهای سنجیده نشده و راهکار هایی که گسترش و عمق گرفتن طرح و ایده کافرما را تسهیل می‌کنند، پاسخ داده می‌شوند. به دلیل ماهیت متفاوت، این پروپوزال در زمان اجرا و هزینه اجرا نسبت به حالت استاندارد تفاوت دارد.

قدم سوم : عقد قرارداد

همراه با قرارداد، برنامه زمان بندی و اجرایی پروژه نرم افزاری به کافرما ارائه می‌شود. در صورت توافق بر زمان بندی و خروجی هایی که در هر فاز به مشتری ارائه می‌شوند‌، ما وارد فاز اجرای پروژه می‌شویم

برنامه زمان بندی ارائه شده، با در نظر گرفتن منابع انسانی و ظرفیت مورد نیاز برای سامانه‌ی کارفرما تنظیم می‌شود و بر روی سیستم مدیریت پروژه انحصاری شرکت قرار گرفته و قابل رویت برای کارفرما میگردد .  خروجی هر فاز از این برنامه زمان بندی، نسخه ای قابل انتشار است که در روال برنامه‌ی مارکتینگ و معرفی محصول کارفرما قابل استفاده می‌باشد.

تمامی قرادادهای تی اسکیم با در نظر داشتن محرمانگی سیستم و ایده‌ی شما تنظیم می‌شوند و این بند برای امضای طرفین در قرارداد قرار گرفته است.

قدم چهارم : نظارت بر روند پروژه تا پایان

کارشناسان فنی ما بر اساس برنامه زمانبندی، فاز به فاز با توجه به منابع سیستم پروژه را پیش می‌برند. تی اسکیم با دارا بودن سیستم مدیریت پروژه تحت وب انحصاری خود ، کارفرما یان گرامی را از تمامی مراحل و روند اجرای پروژه با خبر میسازد و تا از این طریق تعامل و همکاری بهتری بین کارفرما و کارشناسان ما صورت گیرد .

وظیفه و تعهد ما به عنوان یک شرکت نرم افزاری، ارائه بهترین سرویس به کارفرما است.

پایان پروژه به معنی پایان ارتباط ما نیست!

ما در تی اسکیم به مشتریانمان متعهدیم و متعهد می‌مانیم.
در صورتی که مایل هستید درباره فرایندهای اجرایی تی اسکیم در پروژه های نرم افزاری اطلاعات بیشتری کسب کنید، با مشاوران تی اسکیم در تماس باشید.
تماس بگیرید