درباره تی اِسکیم ؛

یک شرکت ، به وسعتِ ایران

درباره تی اِسکیم ؛ یک شرکت ، به وسعتِ ایران

گروه تی اسکیم در سال 1392 توسط تیم 6 نفره ای کار خود را آغاز کرد.با گذشت زمان شروع به اجرای پروژه های مختلف نرم افزاری نمود. با گذشت مدت کوتاهی مجموعه تلاش خود را برای بهینه کردن هر چه بیشتر فرآیند توسعه نرم افزار به جهت کیفیت تولیدات و  افزایش سرعت تولید و پاسخگویی به نیاز های مشتری را هدف خود قرار داد و در این راستا به اهداف بسیار بزرگی نائل شد . با گذشت بیش از 9 سال از فعالیت مجموعه این شرکت توانسته به بیش از 300 مشتری خدمت رسانی کند. بیش از 150 وبسایت، در حدود 200 کار گرافیکی ، 50 پروژه بهینه سازی وبسایت و تولید انواع اپلیکیشن های موبایلی و نرم افزار های تحت وب برای نیاز های مختلف مشتریان تنها بخشی از فعالیت های تی اسکیم در این مدت بوده است .

خلاقیت محور 

چون جوونیم 🙂

نوآور و به روز

چون نیاز مخاطب و میشناسیم 🙂

چالش طلب

چون پر انرژی هستیم 🙂

انتقاد پذیر و منعطف

چون منطقی هستیم 🙂

"امروزه شرکت های بزرگ، شرکت های کوچک را شکست نمیدهند، بلکه شرکت های سریع، شرکت های کند را شکست میدهند".

پرسنل شرکت

حضور تیمی حرفه ای، بکارگیری برنامه ای منسجم و همچنین سعی و تلاش هدفمند و دلسوزانه اعضاء، عامل تمایز این گروه از سایر رقبای خود است.

تی اسکیم ، متشکل از تیمی بزرگ است که کلیه خدمات مورد نیاز کسب و کار های داخلی و خارج از کشور را چه به صورت سنتی و چه جدید و آنلاین در اختیار کارفرمایان و صاحبان مشاغل می گذارد. سرعت رشد در دنیای دیجیتال حیرت آور است و با ما لذت تجربه ایی بی نظیر از سرعت را خواهید چشید.

تی اسکیم ، بانک جامعی از نیروهای متخصص است که میتواند نیاز هر پروژه ای باهر نوع وسعتی را پاسخگو باشد . تمام دغدغه ما پیشرفت و ارتقای کسب درآمد اینترنتی شرکت شما با حفظ نرخ بازگشت سرمایه یا ROI می باشد. 

طراحی سایت و اپلیکیشن، انجام انواع خدمات ثبتی و اخذ مجوز، تبلیغات آنلاین، دیجیتال مارکتینگ، مشاوره کسب و کار، طراحی نام و علامت تجاری، دیجیتال مارکتینگ ، مدیریت شبکه های اجتماعی ، ساخت انواع موشن گرافیک و تبلیغات در تلگرام و اینستاگرام تنها بخشی از خدمات ما به شماست.

 

چشم انداز تی اسکیم این است تا با بکارگیری پیشرفته‌ترین فناوری‌ها، نیازهای بازار و مشتریان را به بهترین شکل پاسخ دهیم. تیم تی اِسکیم  مشتاق همکاری در پروژه های چالش برانگیز و متمایز است، زیرا اعتقاد داریم که دنیای آنلاین در حال تحول است و تمایز برگ برنده تمام کسب و کارهایی است که از نقطه آغاز، هوشمندانه انتخاب کرده اند.

ما امیدواریم ، بتوانیم ...

  • هزینه‌هایتان را کاهش بدهیم 
  • سرعت انجام پروژه را افزایش بدهیم 
  • کیفیت کار را ارتقا بدهیم 
  • اعتماد به مدل کسب و کار آنلاین را افزایش دهیم .  

استراتژی و چشم انداز

بازتاب حضور ما در رسانه

مصاحبه با آرمین فرشاد مدیر فنی پروژه

تی اسکیم  در سال 1396 با پروژه آپچین در جشنواره فینستارز 2017 شرکت نمود . 

آپچین فروشگاهی برای تامین کالاهای پر مصرف است که میتونه این امکان را به کاربران بده که کالاهای روزمره خودشون را از نزدیک‌ترین سوپرمارکت خریداری و درب منزل با ارسال رایگان تحویل بگیرند.

حضور در جشنواره فین استارز با اِسکِنَپ

تی اسکیم در سال 1397 با پروژه اِسکنَپ در جشنواره فینستارز 2019  شرکت نمود . 

اسکنپ ابزاری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا بتوانند به سهولت و با امنیت بالا پرداخت خود را در شبکه‌های اجتماعی انجام دهند. درواقع می‌توانید با لینک پرداخت اسکنپ اطلاعاتی نظیر مبلغ، گیرنده و زمان را مشخص کنید و لینک را برای پرداخت آسان در اختیار مخاطبان خود قرار دهید.

حضور در جشنواره وب و موبایل با وُمُ استور

 تی اسکیم در سال 1398 با پروژه وُمُ استوردر جشنواره جشنواره وب و موبایل شرکت نمود . 

فروشگاه اینترنتی وُمُ استور ، یک فروشگاه اینترنتی جامع لوازم آرایشی و بهداشتی می باشد که شامل بهترین فروشگاه های اینترنتی با محصولات با کیفیت جهت عرضه به کاربران است . وم استور تنها یک فروشگاه ساده اینترنتی نیست بلکه یک فروشگاه زنجیره ای و مارکت پلیس است .